Пам’яті ветерана

e-mail Друк PDF

 

18 травня 2015 року на 72-му році життя пішов за межу Вічності голова ради Полтавської обласної організації ветеранів України Мельник Олексій Федорович.

Народився Олексій Федорович Мельник 25 вересня 1943 року с. Долина Полтавського району Полтавської області.

У 1963 році закінчив Полтавський сільськогосподарський технікум.

Служив у Збройних силах СРСР військовим будівельником.

Трудову діяльність розпочав у 1963 році на посаді інженера геодезиста в Полтавському інституті «Облміжколгосппроект».

Працював на інженерних посадах в об’єднанні «Укрсхіднафта», Полтавському інституті «Укрміськпроект», інших організаціях.

У 1974 році без відриву від виробництва закінчив Харківський сільськогосподарський інститут та здобув спеціальність інженера-землевпорядника.

З 1982 року – працівник комітету народного контролю Полтавського району.

У 1991 року Мельника Олексія Федоровича обирають секретарем райкому профспілки працівників агропромислового комплексу.

З 1995 року Олексій Федорович Мельник працює спеціалістом, головним спеціалістом. консультантом в облвиконкомі та обласній державній адміністрації.

Вийшовши на заслужений відпочинок, Олексій Федорович Мельник залишився активним учасником громадського життя.

Ветерани висловили високу довіру Олексію Федоровичу, обравши його у 2003 році першим заступником голови ради обласної організації ветеранів України та у 2008 році – головою ради. На цій посаді Олексій Федорович багато зробив для зміцнення ветеранського руху в області, захисту соціальних, економічних і духовних потреб старшого покоління.

Олексій Федорович активно співпрацював з обласною радою у питаннях соціального захисту ветеранів, входив до складу журі премій, заснованих обласною радою: обласної премії імені С.А.Ковпака та премії Полтавської обласної ради імені Лялі Убийвовк, брав активну участь у засіданнях постійних комісій та сесіях обласної ради.

Значна заслуга Мельника Олексія Федоровича - в організації патріотичного виховання молоді Полтавщини на бойових та трудових традиціях старших поколінь.

Мельник Олексій Федорович користувався заслуженим авторитетом серед ветеранів, керівників, депутатів, працівників виконавчого апарату обласної ради.

Його відзначали чесність, принциповість, особиста скромність.

За звитяжну працю, активну громадську діяльність Олексій Федорович був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, медаллю «За працю та звитягу», почесними грамотами обласної ради, облдержадміністрації, ради організації ветеранів України.

Світлий спомин про Олексія Федоровича Мельника назавжди збережеться у пам'яті усіх, кому пощастило знати цю людину.