Відбулися фінальні змагання спартакіади серед депутатів всіх рівнів Полтавської області

e-mail Друк PDF

20 травня у Полтаві, на стадіоні «Динамо», відбулися обласні фінальні змагання спартакіади серед депутатів всіх рівнів Полтавської області.

Обласному етапу передували зональні змагання, в яких взяли участь 300 депутатів.

Змагання організовані за сприяння обласної ради, місцевих рад, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ФСТ «Колос», ФСТ «Спартак».

Відкрилися змагання парадом команд – учасниць із районів та міст обласного значення.

На відкритті спартакіади за підсумками проведення обласного місячника з облаштування та ремонту спортивних майданчиків ,,Спорт для всіх – спільна турбота” було відзначено три кращих райони області, а саме: 1 місце – Новосанжарський район; 2 місце – Хорольський район; 3 місце – Великобагачанський район.

Депутатів-спортсменів привітали голова обласної ради Петро Ворона, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук.

Голова обласної ради підкреслив, що органи місцевого самоврядування Полтавщини добре розуміють значення фізичної культури і спорту у суспільному житті, сприяють подальшому розвитку фізкультурно-спортивного руху, вихованню спортивної зміни, пропаганді здорового способу життя серед громадян і особливо молоді. Наразі із місцевих бюджетів спрямовуються кошти на масові фізкультурно-спортивні заходи, розвиток матеріальної бази об’єктів фізичної культури і спорту.

Змагались депутати на спортивних майданчиках Полтави з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

У загальнокомандному заліку переможцями обласного етапу спартакіади стали: 1 місце – Полтавська районна рада, 2 місце- Оржицька районна рада, 3 місце – Полтавська міська рада.

За результатами змагань буде сформовано збірну команду області для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, які незабаром відбудуться у м. Ужгород.