Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Кременчук

e-mail Друк PDF

20 травня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у м. Кременчук та взяв участь в урочистій церемонії нагородження кращих студентів Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка, яке очолює голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко.

Традиційне щорічне свято «Гордість коледжу» зібрало студентів, педагогів, випускників минулих років, гостей.

У вітальному слові Петро Ворона наголосив на важливому значенні педагогічної професії у суспільному житті регіону, формуванні інтелекту, високих моральних якостей, активної громадянської та патріотичної позиції школярів.

Кращі студенти коледжу, які проявили себе у навчанні, спорті, мистецтві, художній самодіяльності, громадській роботі отримали почесні відзнаки та цінні подарунки. Також були відзначені кращі викладачі коледжу. По завершенню нагородження відбувся святковий концерт.

У ході робочої поїздки голова обласної ради відвідав Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та ознайомився з його роботою. Петро Ворона поцікавився умовами перебування хворих, їхнім лікуванням та харчуванням, звернув увагу головного лікаря Юлії Сущенко на дотримання правил безпечної роботи медичного персоналу диспансеру.