Підтримали пропозицію полтавців

e-mail Друк PDF

27-28 травня заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Ірина Балибіна взяла участь у роботі Пленуму Правління Національної спілки краєзнавців України, який відбувся у стінах Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Полтавські краєзнавці прийняли участь у науково-краєзнавчій експедиції Харківщиною та прозвітувалися про роботу краєзнавців Полтавщини.

При обговоренні проблеми освітянського краєзнавства як актуального напряму діяльності Національної спілки краєзнавців України Ірина Балибіна зауважила: «Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. У зв’язку з цим саме краєзнавство є одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді».

Під час роботи Президії Голова Полтавської обласної спілки краєзнавців Олексій Нестуля ініціював створення Книги пам’яті героїв сучасної незалежної України. Пропозиція полтавчан була схвально прийнята та рекомендована регіональним відділенням Національної спілки краєзнавців України для сформування підходу до наповнення видання.