Опрацьовано проекти рішень позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

3 червня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке відбулося під головуванням Валерія Пархоменка,розглянуті питання, внесені до проекту порядку денного позачергової сесії обласної ради. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, голова облдержадміністрації Валерій Головко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

У ході засідання депутати розглянули та підтримали питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік.

На утримання закладів і установ обласного значення, проведення заходів, формування бюджету розвитку за рахунок вільного залишку коштів та зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету додатково спрямовується 5,4 млн. грн.

Департаменту освіти і науки облдержадміністрації для проведення невідкладних ремонтних робіт в інтернатних та позашкільних закладах передбачається 3064,7 тис. грн. Для забезпечення організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції, та членів їх сімей (дружина(чоловіка), неповнолітні діти) у санаторно-курортних закладах (проект змін до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки) передбачається субвенція з обласного бюджету бюджетам міст і районів в сумі 1100,4 тис. грн. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації для фінансування заходів передбачених проектом внесення змін до регіональної Програми "Територіальна оборона на 2015 рік" - 700 тис. грн. Залишок природоохоронних коштів спеціального фонду обласного бюджету на початок року передається місцевим бюджетам області для фінансування заходів в сумі 1 млн. грн.

З поміж іншого члени бюджетної комісії розглянули питання про внесення змін та доповнень до Регламенту Полтавської обласної ради шостого скликання, фінансову підтримку з обласного бюджету обласних газет «Зоря Полтавщини» та «Село Полтавське», співзасновниками яких є обласна рада та облдержадміністрація.