Лідери майбутнього подякували Петру ВОРОНІ

e-mail Друк PDF

Учасники Полтавського молодіжного проекту Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього» висловили вдячність голові обласної ради Петру Вороні за особисте сприяння організації їхньої зустрічі із Київським міським головою, яка відбулася днями.

Мер Києва Віталій Кличко прийняв полтавських студентів та розповів їм про особливості діяльності столичної влади.

«Зараз ви перебуваєте у будівлі Київради і КМДА. Сьогодні тут є умови для роботи, а рік тому, коли ми заїхали в цю будівлю, все було потрощене. Відновили, зробили ремонт, працюємо. Нам потрібно проводити реформи. Багато перепон, але наше завдання, незважаючи ні на що, – втілювати зміни, зруйнувати корупцію, забезпечити прозорість влади та рівні можливості для кожного. І ми це робимо», – зазначив Віталій Кличко.

Він розповів про проекти, які сьогодні втілює в життя київська адміністрація, зокрема про електронний бюджет, «Smart City», «Питна вода з-під крану» та інші.

Мер зазначив, що Україна і Київ зокрема мають великий потенціал. І сьогоднішні студенти – це також майбутні управлінці і керівники, від яких залежить розвиток країни і її майбутнє.

«У нас великий потенціал, а ви – ті люди, хто буде його розвивати. Ми цей процес почали», – зауважив Київський міський голова. Мер порадив полтавським молодіжним лідерам бути впевненими в собі і наполегливо йти до мети.

«Подарунків в житті не буває. Потрібно боротися за свої цінності, погляди, мрії. Тільки ті, хто борються, можуть перемогти», – сказав Віталій Кличко.