Козацької слави цілюще джерело

e-mail Друк PDF

6 червня на Шар-горі у селі Приліпка Козельщинського району відбулося традиційне обласне культурно-мистецьке свято «Козацької слави цілюще джерело».

Від обласної ради учасників та гостей свята привітав заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, який зазначив, що українське козацтво втілювало фізичне і духовне здоров'я нації, інтелектуальну силу, оптимізм, було ідейно згуртованим та патріотично налаштованим.

При цьому Володимир Микійчук наголосив, що відродження, збереження та примноження славних козацьких традицій є сьогодні потрібною і важливою справою. Він подякував організаторам та учасникам свята «Козацької слави цілюще джерело» за розвиток самобутньої народної національної культури, декоративного-ужиткового мистецтва, збагачення духовної спадщини нації.

Гості стали свідками театралізованого дійства, поринули у часи козацької минувшини, відчули себе нащадками славного козацького роду.

Яскравих вражень додали виступи майстрів мистецтв та аматорів сцени, спортивні розваги та конкурси, виставка виробів народних умільців, дитячі атракціони, страви національної українська кухні тощо.