Петро Ворона взяв участь у виїзному засіданні президії ЦК Профспілки працівників державних установ України

e-mail Друк PDF

9 червня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Миргород та взяв участь у виїзному засіданні президії ЦК Профспілки працівників державних установ України, яке відбулося на базі приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт».

У ході засідання, яке вела голова профспілки Тетяна Нікітіна, розглянуто питання: про хід проходження проектів законів України «Про державну службу» (реєстр. №2490 від 30.03.2015) та «Про службу в органах місцевого самоврядування» (реєстр. №2489 від 30.03.2015), про стан оплати праці членів профспілки, про підготовку та проведення звітно-виборної кампанії у Полтавській, Запорізькій та Дніпропетровській обласних організаціях Профспілки працівників державних установ України та інші.

У своєму виступі голова обласної ради Петро Ворона назвав профспілки важливим інститутом громадянського суспільства, який захищає права і свободи громадян у галузі трудових відносин, та наголосив на необхідності їхньої всебічної підтримки. Він поінформував президію ЦК Профспілки про впровадження на території області Закону України «Про об’єднання територіальних громад». Зокрема, зроблено акцент на рішенні обласної ради взяти за основу Перспективний план формування територій громад Полтавської області та доопрацювати його з врахуванням пропозицій місцевих громад.

У засіданні взяли участь начальник управління Державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий, голова обласної ради профспілок Леонід Вернигора, генеральний директор ПрАТ «Миргородкурорт», депутат обласної ради Олександр Гавловський.