Школа волонтерів

e-mail Друк PDF

12 червня у Полтаві відбулося підведення підсумків обласного проекту «Школа волонтерів», метою якої є сприяння підвищенню мотивації молоді до волонтерської діяльності, оволодіння основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності.

Організатори проекту - обласна комунальна установа «Обласний молодіжний центр» та громадська організація «Патріот Полтавщини».

Учасники проекту – студенти навчальних закладів Полтави та безробітна молодь.

Програма проведення Школи включала лекційні та практичні заняття за наступними напрямами: основи медицини та психологічної підтримки, основи самооборони та військової підготовки, догляд та підтримка самотніх літніх людей тощо.

Сьогодні відбувся заключний етап Школи, який включав змагання учасників на 5 ситуаційних локаціях: спасіння потопаючого на воді, надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях, одягання бойового одягу рятувальника, виконання основних елементів пожежогасіння, основи туристської та військової підготовки.

20 осіб пройшли всі етапи «волонтерської підготовки» та отримали сертифікати про успішне навчання у Школі, а тренери проекту – подяки обласної ради, облдержадміністрації та міської ради.