З нагоди Дня державної служби

e-mail Друк PDF

23 червня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбулися урочистості, присвячені Дню державної служби.

Державних службовців, які є посередниками між владою і народом, з професійним святом привітали голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, начальник міжрегіонального управління Державної служби в Полтавській і Кіровоградській областях Олександр Черчатий.

Володимир Марченко, зокрема, наголосив на необхідності забезпечити ефективне демократичне державне управління, достойну заробітну плату державним службовцям. Для цього, на його думку, Верховна Рада України має якнайшвидше прийняти Закон України «Про державну службу».

Від імені обласної ради він висловив вдячність державним управлінцям за особистий внесок у соціально-економічний розвиток рідного краю, реалізацію соціальних програм, поглиблення демократичних перетворень, вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад області.

Групі державних службовців були вручені почесні відзнаки обласної ради та облдержадміністрації, грошові премії.

Завершив урочистості святковий концерт.