Полтавський протезний завод святкує 95-річчя

e-mail Друк PDF

1 липня голова обласної ради Петро Ворона взяв участь в урочистостях з нагоди 95-річчя Полтавського протезно-ортопедичного підприємства.

Сьогодні це одне з провідних підприємств галузі, яке забезпечує протезно-ортопедичними виробами інвалідів Полтавської, Сумської та Кіровоградської областей.

На урочистостях вітали ювілярів керівники області та міста, гості зі столиці, депутати обласної ради.

Петро Ворона наголосив, що дане підприємство має унікальні технології. Побувавши в такому закладі, виникає бажання якомога більше його підтримувати та фінансувати.

Як зазначив директор підприємства Юрій Бондаренко, щомісяця завод виготовляє близько 150 протезів. Наразі гостро стоїть потреба протезування учасників АТО.

Незважаючи на те, що підприємство переживає скрутні часи на його базі планують створити реабілітаційний центр для учасників АТО, які мають інвалідність.

На заводі відбулося переоснащення виробництва та впровадження новітніх прогресивних технологій. Високо функціональні конструкції протезно-ортопедичних виробів виготовляються з використанням сучасних комплектуючих вітчизняних та зарубіжних фірм, визначається кожному пацієнту індивідуально.

Петро Ворона та депутати обласної ради оглянули медичний відділ зі стаціонаром первинного та складного протезування, виробничі дільниці, ознайомилися з технологічним процесом, спілкувалияся з працівниками.

Від імені обласної ради та територіальних громад області Петро Ворона подякував працівникам підприємства за плідну і сумлінну роботу.

Кращим працівникам підприємства були вручені почесні відзнаки обласної ради.