Двох героїв Полтавщини нагородили орденами "За мужність" посмертно

e-mail Друк PDF

3 липня в обласній раді за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагородили двох героїв Полтавщини — Максима Рябка та Дмитра Гречка, які загинули при виконанні військового обов’язку на Сході нашої держави.

Рябко Максим Олександрович народився 14 серпня 1992 року у селищі Новооржицьке Оржицького району Полтавської області. Воював у складі 15-го окремого батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. За життя був відзначений почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — головнокомандувача ЗСУ “За взірцевість у військовій службі” ІІ ступеня. Загинув у бою 7 лютого 2015 року поблизу села Рідкодуб Артемівського району Донецької області. Нагороду сина отримали мама та батько.

Гречко Дмитро Миколайович народився 12 квітня 1970 року у Полтаві. Почувши про війну — не вагаючись пішов на захист Батьківщини та рідного краю. Служив у 15-му окремому батальйоні 128-ої гірсько-піхотної бригади ЗСУ. Загинув 14 січня 2015 року під час мінометного обстрілу позицій батальйону поблизу м. Дебальцеве Донецької області. Нагороду сина отримала мама Раїса Петрівна.

Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

“Ми щиро поділяємо сум втрати разом із батьками та рідними героїв. Нічого не може поновити втрату, яку вони понесли. Я висловлюю вам щиру вдячність за синів-героїв. Їхня пам’ять буде жити вічно, бо вони віддали своє життя за нас, за Україну та її мир. Слава Героям!”, – сказав голова обласної ради Петро Ворона.

До обласної ради завітали і бойові побратими 128-ї гірсько-піхотної бригади, які приймали участь у бойових діях оборони населених пунктів Дебальцево, Нікішино, т.в. обов’язки командира м. Ужгород Олександр Бичок та командир гірсько-піхотного відділення сержант Юрій Ремета, які привезли державні нагороди наших хлопців.