Молодь стажується в Автозаводській райраді

e-mail Друк PDF

Молодіжні лідери розпочали стажування, яке проходитиме до 22 квітня, в Автозаводській районній раді. У перший день стажування, 4 квітня, голова районної ради Володимир Коваленко та всі керівники структурних підрозділів райвиконкому гостинно зустріли 15 представників студентського та учнівського самоврядування у великому залі райвиконкому та розповіли про історію і досягнення району, повсякденну роботу і повноваження Автозаводської районної ради.

Всі стажери були розподілені для ознайомлення з роботою органів місцевого самоврядування по відділам та службам райвиконкому. В перший же день вони отримали для ознайомлення положення та інші документи, які регламентують завдання та повноваження відділу чи служби, за яким вони закріплені. Протягом трьох тижнів молодь буде опановувати основи врядування у місцевій громаді, познайомиться зі сферою компетенції свого відділу, візьме участь у прийомі громадян та підготовці проектів рішень.

Організаторами стажування виступили управління у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, виконавчим директором якого є депутат Автозаводської районної ради Ольга Коваль та виконком Автозаводської районної ради.

Віктор Крук