Експерти презентували проект з розвитку органів місцевого самоврядування та подолання корупції

e-mail Друк PDF

15 липня у обласній раді презентували проект з розвитку органів місцевого самоврядування та подолання корупції. Ініціатори та розробники – представники Полтавського університету економіки і торгівлі та норвезької торгово-промислової палати.

Як розповіла координатор проекту від ПУЕТ Злата Тягунова, він передбачає дві складові – розвиток організаційної культури в органах місцевого самоврядування, впровадження структури електронного документообігу та клієнтської бази. Мета – подолання корупції в органах місцевого самоврядування на засадах розвитку організаційної культури.

Голова обласної ради Петро Ворона зацікавився проектом, однак зазначив, що йому потрібно вивчити його ретельніше та обговорити з депутатами. Озвучив напрямки за якими б хотіла співпрацювати обласна рада.

“Хотілося б щоб документообіг був в електронному вигляді. Також треба вдосконалювати процес онлайн-спілкування з депутатами. На перспективу хотіли б проводити засідання комісій обласної ради в онлайн-режимі, спілкуватися з об’єднаними громадами та районними радами”, – сказав Петро Ворона.

Петро Ворона також зазначив, що проект з розвитку органів місцевого самоврядування та подолання корупції буде розглянутий на наступній координаційній раді при голові обласної ради та запросив на цю раду експертів.