З нагоди 25-річчя Декларації про державний суверенітет України

e-mail Друк PDF

16 липня з нагоди 25-річчя Декларації про державний суверенітет України в Полтавському краєзнавчому музеї ім. В.Кричевського відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь, представники громадськості, які безпосередньо брали участь у історичних подіях боротьби за незалежність України у кінці минулого століття – О.Келим, З.Коваленко, В.Убийвовк та інші, науковці, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Перед початком роботи учасники «круглого столу» поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та виконали Гімн України.

Учасники «круглого столу» згадали хронологію історичних подій того часу в Україні та зокрема у Полтаві, наголосили на позитивах прийнятого документу, а також вказали на проблеми, які невідкладно належить вирішувати в Україні, щоб закладені в Декларації положення були реалізовані в реальному житті.

«Як найбільшу цінність ми повинні захищати і оберігати українську соборність, бути єдиними в своїх помислах, цілях і діях, адже тільки тоді Україна матиме шанс на майбутнє, гідне наших дітей. Ми маємо щодня, щохвилини пам’ятати, що лише в єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть нам змогу побудувати сильну, економічно і духовно багату державу» – наголосив Микола Білокінь, підсумовуючи роботу «круглого столу».