Перебування на Миргородщині

e-mail Друк PDF

Заступник голови обласної ради Володимир Микійчук під час перебування з робочою поїздкою у Миргородському районі провів, зокрема, особистий прийом громадян – жителів сіл Пертівці, Гаркушинці, Шахворостівка.

Питання, з якими мешканці району звернулися до заступника голови обласної ради, стосувалися надання матеріальної допомоги, поліпшення матеріально-технічної бази установ та організацій, ремонту доріг у населених пунктах, оформлення документів для отримання статусу інваліда, отримання житла для сиріт, освітлення вулиць, ремонту водогонів, перевезення громадян, видобування нафти і газу, об’єднання громад, приватизації лугів і лісів, які знаходяться на балансі сільських рад.

«На кожний прийом приходить багато людей. Сьогоднішній не виняток. Різні проблеми хвилюють людей. Хтось потребує лікування, комусь необхідно отримати документи. Більшість питань стосується надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення соціальних питань. Якщо люди звертаються до представників влади зі своїми проблемами, то це свідчить про те, що ми працюємо у вірному напрямку», - сказав після завершення прийому громадян Володимир Микійчук.

Також Володимир Микійчук відвідав могилу відомого коваля Федоряки Петра Вікторовича, який проживав і працював у селі Трудолюб. Виконуючи свій священний обов’язок по захисту цілісності України, Петро Вікторович загинув під час проведення АТО на Сході України. Ковальську справу Перта Вікторовича продовжують його ученики.

«Ми будемо пам’ятати про того, який поклав своє життя за наше щасливе майбутнє. Ми будемо пам’ятати за що він загинув. Господь завжди обирає кращих для себе» - сказав Володимир Микійчук.

Побував Володимир Микійчук й у закладах соціальної сфери. Вирішення проблемних питань взяв під особистий контроль. Деякі з них розглянуто на місці.