Розглянули особисті клопотання та проблеми громад

e-mail Друк PDF

27 липня у Семенівській районній раді відбувся особистий прийом громадян головою обласної ради Петром Вороною та народним депутатом України Костянтином Іщейкіним. Виборці, зокрема, просили допомоги щодо лікування, працевлаштування, соціального захисту учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, прискорення розгляду звернень до правоохоронних органів тощо.

Проблеми життєдіяльності територіальних громад порушували представники місцевого самоврядування, господарники.

Степанівський сільський голова Раїса Сап‘ян та депутат районної ради Тетяна Тарапунець звернулися з проханням сприяти поверненню державних кредитних зобов’язань за будівництво підвідного газопроводу, введеного в дію понад два роки тому.

Питання добудови підвідного газопроводу до населених пунктів громади порушив і Липнягівський сільський голова Дмитро Соколовський, але в даному випадку рекомендовано в співпраці з районними службами прорахувати фінансові можливості та варіанти використання альтернативних джерел опалення.

Голова та бухгалтер кооперативу «Горизонт» із села Крива Руда, що займається заготівлею молока у населення, звернулися за сприянням у поверненні півторамісячної заборгованості компанією «Гадячсир», адже значний відсоток селян виживають саме за рахунок реалізації сільськогосподарської продукції.

Депутат районної ради Володимир Куцовол наголосив на необхідності врегулювання законодавства у сфері аграрного виробництва, адже існуючі нестиковки значно ускладнюють роботу, зокрема, і співпрацю з власниками земельних паїв.

Семенівський селищний голова Людмила Милашевич загострила увагу на моментах конкретизації процесу об‘єднання громад, зокрема щодо дій у контексті наступних місцевих виборів.

Голова районної ради Ольга Мохун зробила акцент на питанні допомоги підготовки практичних фахівців, які б займалися на місцях проблемами психологічної реабілітації демобілізованих учасників АТО.

Більшість питань Петро Ворона та Костянтин Іщейкін намагалися вирішити безпосередньо на місці шляхом спілкування із відповідними обласними службами у телефонному режимі.