Спортивне свято ветеранів

e-mail Друк PDF

В Автозаводському районі провели спортивне свято для ветеранів під гаслом «Активність – шлях до довголіття», присвячене Всесвітньому дню здоров’я. 8-го квітня на новозбудованому міському стадіоні зібралися чотири команди літніх спортсменів – дві з Університету ІІІ-го віку, та дві збірні мікрорайонів. Після колективної розминки на футбольному полі, під керівництвом Бориса Шкаріна, 40 ветеранів змагалися у швидкості, спритності, справності, та влучності, приймаючи участь у спортивних естафетах з м’ячем . У перервах між змаганнями спортсменів та численних глядачів розважали юні художні гімнастки з ДЮСШ-1 та колектив художньої самодіяльності «Смерічка» терцентру Автозаводського району.

При підведенні підсумків спортивного свята першим почесну грамоту від заступника голови міста Віктора Калашника отримав найстарший учасник змагань Георгій Васильович Шаура, якому пішов 85-й рік від дня народження.

У номінаціях «кращий снайпер», «найшвидші», «найспритніші», та «найсправніші» голова Автозаводської райради Володимир Коваленко та Олімпійський чемпіон 1980 року Володимир Кисельов почесними грамотами та солодкими призами нагородили капітанів усіх команд.

На завершення заходу показовий вальс однієї пари ветеранів стихійно переріс у загальне вальсування всіх учасників свята. На час змагань похмуре небо на диво прояснилося, і засяяло сонячними променями, створивши справжній весінній настрій для всіх присутніх на стадіоні.

Організаторами заходу виступили Автозаводський райвиконком, спільно з міським та районним комітетами фізкультури і спорту, районним терцентром та Університетом ІІІ віку, який був створений для пенсіонерів два роки тому за ініціативи голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка на базі Кременчуцького інституту Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права.

 

 

 

Віктор Крук