За корупцію – до відповідальності

e-mail Друк PDF

В обласну раду надійшла інформація щодо корупційних діянь при встановленні інвалідності.

Зокрема, йдеться про близьких родичів (сина, сестру, співмешканця сестри) медичної сестри однієї з полтавських лікарень, проти якої нещодавно відкрито кримінальну справу за фактом вимагання хабара у сумі півтори тисячі доларів США за переоформлення інвалідності людині з видаленою ниркою. Дві пенсії за інвалідністю родичам медсестри було призначено пожиттєво.

Наразі голова обласної ради Петро Ворона звернувся до директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака з дорученням, у межах повноважень та у спосіб, передбачений законом, призначити медичне обстеження даних осіб та підтвердити чи спростувати наведені факти.

Разом з тим, Петро Ворона направив листи заступнику Генерального прокурора України Давіду Сакварелідзе, виконуючому обов’язки прокурора області Юрію Кравченку, начальнику УМВС України в Полтавській області Олегу Беху з проханням перевірити зазначену інформацію, взяти на особистий контроль хід розслідування та сприяти повному та всебічному розгляду справи щодо корупційних діянь у МСЕК.