Захисників України у зоні АТО нагородили почесними відзнаками обласної ради та облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

24 серпня голова обласної ради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, депутат обласної ради, Герой України Тетяна Корост, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Микола Степаненко, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій разом із журналістами та митцями відвідали полтавців, які з честю виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Учасники делегації привітали героїв із визначним святом – Днем Незалежності України, подякували за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Потому бійцям і командирам 16-го мотопіхотного батальйону 92-ї окремої мотострілкової бригади Збройних сил України та окремої санітарної роти нагороди, сформованих на Полтавщині були урочисто вручені Почесні грамоти облдержадміністрації, Грамоти та Подяки обласної ради, нагрудні знаки обласної ради «За вірність народу України» І та ІІ ступенів. Всього було нагороджено близько 150 військовослужбовців.

А ще захисники України отримали до святкового столу продукти від ТОВ «Агрофірма «Маяк» Котелевського району, яке очолює Тетяна Корост.

Чудовим дарунком для воїнів стали пісенні вітання у виконанні артистів обласної філармонії.