Робоча поїздка у Миргродський район

e-mail Друк PDF

23 серпня заступник голови Полтавської обласної Ради Володимир Микійчук здійснив робочу поїздку у Миргородський район та взяв участь у церемонії підняття Державного Прапора України у селі Попівка Миргородського району.

Присутніми учасниками зібрання було виконано національний славень «Ще не вмерла Україна», в урочисто піднято Державний Прапор України.

Володимир Микійчук привітав селян із святом. Він, зокрема, сказав:

- День Державного Прапора України – це символічне свято єднання українців навколо свого стягу, який символізує боротьбу нашого народу за Незалежність і Соборність України, боротьбу, в якій поклали свої голови кращі сини і доньки нашого народу. Ми з особливим піднесенням відчуваємо вагу і значення нашого прапора сьогодні, в час війни із російським агресором на Сході України, де гинуть наші нові герої за Незалежність Української держави. Жовто-блакитний стяг має нас згуртувати навколо спільної мети – перемоги над зовнішнім ворогом і утвердження України як могутньої держави.

Після проведених урочистостей у місцевому будинку культури відбувся святковий концерт. Сольні і колективні, танцювальні і гумористичні номери засвідчили про невичерпний потенціал сільських самодіяльних митців, їх наступність у молодих виконавцях, які нині успішно проходять своє аматорське становлення на сільській сцені.

Володимир Микійчук вручив грамоти обласної ради воїнам - учасникам АТО, волонтерам, кращим трудівникам сільськогосподарського виробництва та соціальної сфери, активістам громадського життя.

Цього дня заступник голови обласної ради зустрівся з мешканцями села Вовнянка, які відзначали День села.

Селищний голова Лариса Козаченко зі сцени привітала представників різних категорій жителів селища: родини бійців, які перебували в зоні АТО та які сьогодні захищають нашу державу, наймолодших і найстарших, молодят, ветеранів подружнього життя, тих, хто разом прожив 50 років у мирі і злагоді, багатодітні родини, кращих господарів, спортсменів та інших. Привітання на свою адресу приймали кращі представники трудових колективів, які працюють на території селищної ради. Усі вони були відзначені почесними грамотами.

5 односельчан - учасників АТО отримали від сільської ради подарунки.

Вітаючи громаду зі святом заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук зазначив:

- Я із задоволенням приїхав на ваше свято. Великий історичний шлях пройшло ваше село. І радує те, що в ньому і нині дзвенять дитячі голоси, а це значить, що у села є майбутнє. Вітаючи вас з Днем села я бажаю добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє ваше та рідного села.

Після концерту розіграли безпрограшну лотерею. Місцеві та гості біля сільського Будинку культури посмакували справжньою козацькою кашею, пиріжками з маком і яблуками та пригощались медом. Ті, хто давно не бачилися, розпитували одне одного про життя-буття, ділилися сімейними новинами.

У ході робочої поїздки Володимир Микійчук поспілкувався з жителями сіл, сільськими головами, депутатами сільських рад, цікавився проблемними питаннями життєдіяльності територіальних громад, перспективою розвитку сіл.