Петро Ворона привітав першокурсників ПНПУ ім. В.Г.Короленка

e-mail Друк PDF

31 серпня відбулося урочисте посвячення у студенти першокурсників Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

Майбутніх педагогів привітали голова обласної ради Петро Ворона, Полтавський міський голова Олександр Мамай, ректор університету, доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко.

Петро Ворона, зокрема, наголосив, що бути педагогом – це унікальна місія, яка полягає в тому, щоб продовжувати справу своїх учителів, засівати зерна Розумного, Доброго, Вічного, бути патріотом і виховувати патріотів України. Без цього, переконаний голова обласної ради, жоден учитель працювати не зможе і тим більше – реалізувати себе в педагогічній професії. Прикладом високого патріотизму, активної громадянської позиції, любові до людей Петро Ворона назвав випускника історичного факультету університету Антона Грицая, який загинув у зоні АТО, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України.

- Ми живемо у час становлення нової України. Її майбутнє у значній мірі залежить від учителя та викладача, - сказав Петро Ворона. - Саме сучасний педагог формує нове покоління національно свідомих, інтелектуальних, духовно багатих українців, патріотів своєї держави.

Голова обласної ради побажав студентам успіхів та наполегливості у здобутті знань, викладачам – терпіння, нових досягнень на науково-педагогічній ниві.

Учасники свята хвилиною мовчання вшанували пам’ять вихованців університету, які загинули, захищаючи Україну у зоні проведення АТО.

Клятву першокурсників зачитала студентка першого курсу, переможниця численних обласних і Всеукраїнських конкурсів і олімпіад Катерина Ніколенко, яка отримала з рук ректора університету Миколи Степаненка символічний Ключ Знань.

Для першокурсників, батьків, викладачів та гостей відбувся святковий концерт за участю творчих колективів педагогічного університету.