Голова обласної ради вимагає повернути кошти здавачам молока

e-mail Друк PDF

31 серпня голова обласної ради Петро Ворона взяв участь у нараді при голові облдержадміністрації.

У контексті питання про стан заборгованості з виплати заробітної плати в області Петро Ворона гостро порушив проблему ліквідації заборгованості ТОВ «Гадячсир» за молоко, прийняте у населення. З цим питанням здавачі молока неодноразово зверталися до голови обласної ради на особистих прийомах громадян. На сьогодні заборгованість склала кілька мільйонів гривень і продовжує зростати. Петро Ворона звернувся до прокуратури області та УМВС України в області з вимогою дати правову оцінку даному факту та забезпечити повернення коштів сільським трудівникам. Втім, проблема, як підкреслив Петро Ворона, не вирішується, а загострюється, що викликає справедливе обурення громадян, соціальну наругу в ряді районів області.

Разом з тим, голова обласної ради акцентував увагу на низьких, економічно не обґрунтованих, цінах на молоко, яке приймається переробними підприємствами здебільшого від підсобних господарств селян.

Щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України № 231 від 8 квітня 2015 року, якою вносяться зміни до Державної цільової економічної програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних джерел палива на 2010-2015 роки на території Полтавської області, Петро Ворона наголосив на необхідності проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням відносно умов та механізму отримання пільгових кредитів для заміни котлів опалення на сучасні, енергоефективні та утеплення приміщень.