Перший дзвоник у Мачухівському НВК

e-mail Друк PDF

1 вересня, у День Знань, голова обласної ради Петро Ворона відвідав Мачухівський навчально-виховний комплекс Полтавського району та взяв участь у святі Першого дзвоника.

Як розповів директор НВК Сергій Голуб, на сьогодні у Мачухівському НВК навчається 260 учнів із сіл: Мачухи, Байрак, Куклинці, Шевченки, Ссудіївка, Снопове, - які не лише опановують програмні знання, а й беруть активну участь у гуртковій роботі, суспільно-корисній праці, громадській діяльності.

Минулого навчального року мачухівські школярі здобули 22 призових місця у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та 3 призових місця – в обласному. 5 учнів стали призерами Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук районного та обласного етапів, 3 - вибороли перемогу на обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. У закладі створено умови для здобуття учнями робітничих професій швачки та оператора комп’ютерного набору.

У дошкільних підрозділах НВК - «Казка» (с. Судіївка) та «Усмішка» (с. Мачухи) - навчається та виховується 90 дітей.

Майже мільйон гривень з районного бюджету було спрямовано цьогоріч на поточний ремонт системи теплопостачання, технологічного обладнання навчально-виховного комплексу.

Із Днем Знань, початком нового навчального року, першокласників – із Першим дзвоником привітали голова обласної ради Петро Ворона, голова Полтавської районної ради Василь Степенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Сень, Мачухівський сільський голова Валерій Білокінь, директор Мачухівського НВК Сергій Голуб, вчителька початкових класів Валентина Горулько.

Петро Ворона, зокрема, сказав:

- Хочеться, щоб наші діти жили в мирі, у демократичній цивілізованій країні, щоб мали світле майбутнє. Приємно, що у нашої молоді є український дух, що діти зростають патріотами України.

Голова обласної ради висловив упевненість, що учні Мачухівського НВК будуть рішуче та оволодівати знаннями, щоб реалізувати себе у самостійному житті, виховуватимуть високі моральні якості та в майбутньому виправдають сподівання батьків та вчителів.

Петро Ворона подякував вчителям за креативну плідну працю на освітянській ниві, кращим педагогам оголосив Подяки обласної ради. Потому вручив подарунок школярам – сучасний мультимедійний проектор.

За традицією, про свої плани та мрії розповіли першокласники, вони ж послухали поради старших товаришів – учнів одинадцятого класу.

Пролунав довгоочікуваний Перший дзвоник, який покликав у світ знань юних мешканців Мачухівської громади.