У зону АТО передано відремонтовані автомобілі УАЗ

e-mail Друк PDF

В автотранспортному підприємстві Полтавської обласної ради, за сприяння працівників фіскальної служби, відремонтували військові УАЗи. Тепер автомобілі нестимуть службу в зоні АТО.

Днями  відбулася передача техніки представникам військових частин.

Один з автомобілів відправлять у зону бойових дій, в район Донецького аеропорту. Як поінформував директор АТП обласної ради Віталій Пипоть на запчастини та комплектуючі для УАЗ витрачено близько трьох тисяч гривень. Всього автопідприємством відремонтовано техніки для АТО на загальну суму близько 300 тисяч гривень.

Поїде на Донеччину й відремонтований автомобіль санітарної роти, сформованої на Полтавщині. На Схід автівка вирушає не порожньою: продукти харчування, комп’ютер, бензопила, та питна вода. Це саме те, що просили бійці.

Призначення УАЗ універсальне — як для перевезення продуктів харчування так і виконання різних бойових завдань.

Голова Полтавської облради Петро Ворона, який взяв участь у передачі авто військовослужбовцям, особисто випробував УАЗ.

«Враження були б набагато кращі, аби наш Уряд гроші, які виділяють на армію, використав на закупівлю нових машин, - наголосив Петро Ворона. - Добре, що хлопці нашого АТП та податківці зробили з старенького УАЗу такий, що можна використати на передовій. Ним можна перевозити і вантажі, і обладнання для налагодження зв’язку. Кожен автомобіль, який ми відправляємо на фронт, наш внесок у безпеку тих хлопців, що там перебувають».

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника – заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров фіскальна служба нині не залишається осторонь подій, що відбуваються на Сході держави.

«Це наш громадянський обов’язок. Працівники фіскальної служби знайшли можливість, зібрали кошти на його ремонт. Також, на прохання бійців, поклали в авто відремонтовану бензопилу», – сказав Борис Сидоров.