Депутати підтримали створення обласного дорожнього фонду

e-mail Друк PDF

15 вересня під головуванням Віктора Шадчнєва відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, голова Диканської районної ради Станіслав Муха, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

У порядку контролю депутати заслухали та взяли до відома звіт про роботу начальника комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради Віктора Лелюка. Йшлося про організацію роботи рятувально-водолазної служби в області, її матеріально-технічне забезпечення у контексті виконання завдань регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об'єктах Полтавської області на 2011-2015 роки.

Відповідно до порядку денного, комісія розглянула кандидатуру Валерія Кірокосьяна на призначення виконуючим обов’язки генерального директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава». Голова комісії Віктор Шадчнєв, депутати Ігор Сірик, Михайло Хоменко звернули увагу на відсутність у кандидата програми розвитку підприємства, фаху та досвіду роботи в авіаційному транспорті. Наразі дану кандидатуру депутати відхилили.

Потому комісія розглянула звернення депутата обласної ради Олександра Іваніни стосовно створення територіального (обласного) дорожнього фонду. На думку депутатів Юрія Кривошеєва, Олександра Гриценка, Володимира Полтавця, Петра Маника, інших членів комісії, обласний дорожній фонд сприятиме децентралізації фінансових ресурсів та владних повноважень, забезпечить ефективне використання бюджетних коштів на утримання дорожнього господарства. Отже, управлінню інфраструктури та туризму облдержадміністрації рекомендовано розробити проект Положення про обласний дорожній фонд та внести його на розгляд обласної ради в установленому порядку.

Також у ході засідання було розглянуто звернення: голови Диканської районної ради Станіслава Мухи щодо ремонту ділянки автодороги державного значення Полтава - Суми між селищем Диканька та с. Чернечий Яр; громадського активіста Олега Підгорного щодо наявності корупційної складової при проведенні конкурсів серед перевізників. За інформацією, оприлюдненою Олегом Підгорним, комісія ухвалила підготувати та надіслати інформаційний запит до управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації.