Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

e-mail Друк PDF

22 вересня під головуванням Андрія Соколова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

У ході засідання комісія розглянула  звернення управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації про виділення додаткових коштів обласного бюджету на 2015 рік.

Після детального обговорення депутати погодили спрямувати 450 тис. грн. на реалізацію сімейної, молодіжної політики та 406,3 тис. грн. на забезпечення підготовки спортсменів вищих категорій школами вищої спортивної майстерності в зв’язку з підвищенням вартості проїзду, проживання, збільшенням учасників спортивних заходів, придбання спортивного судна – байдарки для якісної підготовки та участі в спортивних змаганнях провідному спортсмену, утримання та навчально-тренувальну роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Депутати також підтримали пропозицію профільного управління та рекомендували обласній державній адміністрації передбачити комунальному закладу дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпійські надії» 119.7 тис. грн. на придбання спортивного обладнання, інвентарю та 400 тис. грн. на монтаж системи опалення у тренажерних залах закладу.

З поміж іншого депутати розглянули та затвердили звіт директора комунальної установи «Полтавський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Верещаки Олександра Юрійовича про свою діяльність з позитивними висновками та рекомендували продовжити дію трудового контракту на 3 роки, звіт директора комунального закладу «Полтавська обласна дитячо-юнацька реабілітаційно-спортивна школа інвалідів» Калайди Сергія Олексійовича про свою діяльність з позитивними висновками та рекомендували продовжити дію трудового контракту на 3 роки.