Розглянули підвідомчу проблематику

e-mail Друк PDF

22 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, яке провів її очільник Михайло Кривошей.

За участі депутатів обласної ради Владислава Руденка, Дмитра Хрістова та Сергія Шевякова погоджено подані кандидатури для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради нагрудним знаком “За вірність народу України”.

Взято до відома звернення ГО «Громадський Майдан Полтавщини» та інформацію її активіста Олега Підгорного стосовно непрозорих, з їхнього погляду, конкурсу на заміщення посади генерального директора комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», організації тарифного аудиту, конфлікту інтересів у Департаменті ЖКГ тощо. Наголошено, що із врахуванням цього депутати визначатимуться на сесії при розгляді питання про призначення названого керівника.

Також, вирішено рекомендувати обласній раді підтримати внесення змін до рішення тридцятої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 13 серпня 2015 року «Про утворення Шишацької об’єднаної селищної територіальної громади Шишацького району Полтавської області та призначення перших місцевих виборів депутатів Шишацької селищної ради та Шишацького селищного голови».

Члени постійної комісії схвалили пропозиції УМВС України в Полтавській області щодо напрямів використання коштів обласного бюджету, що виділяються в рамках обласної програми профілактики правопорушень.

До складу поліцейської комісії територіальних органів Національної поліції від профільної постійної комісії рекомендовано Дмитра Хрістова, а ще одну кандидатуру визнано за доцільне визначити безпосередньо обласною радою.

Начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Стеблянко поінформував присутніх про заплановані зміни до регіональної Програми „Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки” на 2015 рік, а також про розподіл залишку коштів у рамках регіональної програми «Територіальна оборона» на 2015 рік.

Взято до відома звернення голови ради обласної громадської організації «Мисливсько-рибальського товариства «КРЕЧЕТ» Сергія Шебітька стосовно розслідування резонансних фактів браконьєрства та покарання винних, та аргументи Олега Підгорного про нібито порушення при проведенні конкурсів між перевізниками.

За всіма розглянутими питаннями вирішено вжити заходи належного реагування у межах доведеної компетенції і повноважень.