Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення

e-mail Друк PDF

24 вересня під головуванням Анатолія Олійника відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Відповідно до порядку денного комісія розглянула питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік в частині соціального захисту населення.

За інформацією профільного департаменту потреба у додаткових коштах на вирішення першочергових проблем галузі соціального захисту населення області на 2015 рік складає 8 млн. грн., у тому числі на фінансову підтримку обласних комунальних закладів 6 млн. грн. та на виконання заходів обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки – 2 млн. грн.

Після детального обговорення депутати підтримали відповідний перелік заходів та рекомендували додатково передбачити 2 млн. грн. на організацію відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей.

У ході засідання депутати також розглянули та підтримали питання про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки. Проект змін та доповнень передбачають залучення додаткових коштів з обласного бюджету з метою увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

З поміж іншого депутати опрацювали та затвердили звіт директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці Чабана Миколи Никифоровича, Гадяцького геріатричного будинку-інтернату Артеменка Федора Федоровича, Кротівського психоневрологічного будинку-інтернату Данілкова Петра Володимировича, комунальної установи «Обласна комунальна установа технічного нагляду та фінансового контролю в галузі соціального захисту»  Третяк Світлани Юріївни та рекомендували продовжити терміни дії трудових контрактів з ними.