Перші керівники області вручили нагороди бійцям батальйону «Фенікс»

e-mail Друк PDF

29 вересня голова обласної ради Петро Ворона та голова облдержадміністрації Валерій Головко нагородили Почесними грамотами, подяками та нагрудними знаками обласної ради «За вірність народу України ІІ ступеня» бійців батальйону «Фенікс» 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України – учасників антитерористичної операції на Сході України.

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона подякував своїм бойовим побратимам за відмінну службу, побажав доброго здоров’я, благополуччя та миру.

- Те, що ви зробили, взагалі ніяк оцінити не можна. Кожен із вас для мене, без перебільшення, герой. Важко оцінити, не будучи у зоні АТО, той ризик, який кожен із вас відчув на собі, - сказав Петро Ворона.

У свою чергу Валерій Головко зазначив:

-Те, що зробили ви і те, що намагалися зробити тут люди тилу для допомоги вам, – це та ґрунтовність, той моноліт, який сьогодні не дозволить агресору завоювати нашу країну. Можна критикувати сьогодні державу, Президента, будь-кого, але повірте мені, що стосується мене особисто, Петра Васильовича і його заступників, ми максимально робили усе, щоб хоч якось, хоч чимось допомогти вам, щоб ви відчули, що ви не самі у цей важкий час. Той шлях, який ви пройшли має оцінку найвищого ґатунку, і кожен з вас повинен бути вписаний золотими літерами у книгу героїзму України. Ті нагороди, які ми сьогодні вам вручимо - це наше ставлення до вас. Низький вам уклін, доброго здоров’я і сто років життя.