Голова обласної ради привітав педагогів Полтавської спеціалізованої школи-інтернату імені Н.К.Крупської

e-mail Друк PDF

1 жовтня голова обласної ради Петро Ворона завітав до Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів імені Н.К.Крупської, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та привітав педагогів закладу з професійним святом.

У вітальному слові голова обласної ради наголосив, що саме від педагогічних працівників, їхньої громадянської позиції, морального рівня, знань та професійної майстерності, життєвого досвіду, ставлення до учнів залежить майбутнє нашої держави, добробут і процвітання суспільства.

Голова обласної ради дав високу оцінку сучасній молоді як провісниці нового та прогресивного, патріотично налаштованій силі.

- Сьогодні ви сформували покоління патріотів, яке захищає і будує Україну, прагне змін на краще, - сказав Петро Ворона та подякував педагогам за подвижницьку працю.

Разом з тим, він закликав учасників зібрання зробити правильний вибір на місцевих виборах, аби до влади прийшли освічені порядні люди, які повсякчас дбатимуть про громади та своїх виборців.

Групі працівників школи-інтернату Петро Ворона урочисто вручив Почесні відзнаки обласної ради.