Зустріч в обласній раді

e-mail Друк PDF

5 жовтня голова обласної ради Петро Ворона, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, голова депутатської групи «Європейський вибір» в обласній раді Дмитро Хрістов, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Ірина Балибіна зустрілися з відомим вченим, громадським діячем та меценатом, головою благодійного фонду «Молодь змінить Україну» Богданом Гаврилишиним.

У ході спілкування Богдан Гаврилишин зазначив, що Україна має великий культурний і людський потенціал, який сприятиме її інтеграції у європейську спільноту. На думку гостя, потрібно забезпечити тотальну трансформацію політичної та економічної структур, соціальної політики України. Важливе місце у цьому процесі Богдан Гаврилишин відводить молоді.

Відтак, Богдан Гаврилишин розповів про діяльність благодійного фонду «Молодь змінить Україну», який він заснував для сприяння патріотичному і професійному становленню молодих талановитих людей - нового покоління українців.

Петро Ворона подякував гостю за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, розвиток інтелектуального рівня та патріотичне виховання молоді Полтавщини, активну громадянську позицію та вручив нагороду – Почесну грамоту обласної ради з нагрудним знаком.

Оскільки Богдан Гаврилишин уперше у нашій області, голова обласної ради подарував йому альманах «100 видатних особистостей Полтавщини».А ще Петро Ворона вручив гостю унікальну річ — зенітний патрон з передової АТО, розмальований місцевими художниками, як символ нашого часу.

У зустрічі взяла участь дружина Богдана Гаврилишина пані Леоніда.