В Автозаводському районі підвели підсумки суботника

e-mail Друк PDF

На суботник у День довкілля в Автозаводському районі міста Кременчука вийшло понад 26 тисяч мешканців. Практично всі підприємства, заклади та організації району в цей день наводили порядок на своїх територіях, прибирали прилеглі до них ділянки та ті місця, які були закріплені за ними районним штабом по благоустрою.

Цей штаб був створений місяць тому для організації робіт в рамках двомісячника чистоти та порядку. До роботи підключилися Ради громадськості мікрорайонів, активісти різних політичних партій, громадських організацій, мешканці багатоповерхівок. Тепла та суха погода сприяла дружній спільній роботі по наведенню ладу, благоустрою території, та висадці саджанців.

 

За повідомленням штабу в Автозаводському районі в цей день було висаджено понад 2800 дерев та майже одна тисяча чагарників, побілено 2600 дерев, упорядковано 38 га території, з них більше 46 тисяч квадратних метрів газонів та клумб. Спільними зусиллями було розчищено 31 км прибордюрної зони, ліквідовано 16 стихійних звалища, вивезено майже 900 куб.м. сміття, відремонтовано 80 лав та 116 дитячих майданчиків.

Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко разом з працівниками райвиконкому в цей день працював у парку Мира. Під час засівання травою газонів Автомістечка до нього підключився міський голова Олег Бабаєв. Він попрацював разом із керівником району, а потім оглянув хід робіт по благоустрою парку Миру.

Призери сімейних змагань

Завідуючий інформаційно-аналітичним відділом Автозаводського райвиконкому Андрій Калістов разом із своєю дружиною Інною та донькою Оленою стали призерами на обласних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я», які проходили 16 квітня у спортивному комплексі в с.Розсошинці, що під Полтавою. Всього у змаганнях приймало участь 27 сімей, з них 3 - з Кременчука. Калістови впевнено подолали численні перешкоди, дружньо пройшли спортивні естафети, і за підсумками змагань зайняли 2-ге місце.

«Сім’я Калістових гідно виступила на змаганнях, захищаючи честь Кременчука та Автозаводського району», - заявив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко висловлюючи подяку своєму підлеглому на апаратній нараді райвиконкому.

У парку Миру хочуть збудувати фонтан

Про це заявив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко на апаратній нараді райвиконкому у понеділок, 18 квітня. В планах керівника району збудувати світло-музикальний фонтан, схожий на той, що створений у Миргороді поблизу готелю «Полтава». Миргородський красень керується комп’ютером, який автоматично створює водяні струї та підсвітку у відповідності до 18 мелодій, які закладено до його програми. Наразі в Автозаводському райвиконкому розглядаються організаційні та фінансові питання щодо будівництва фонтану. Ця ініціатива керівника району знайшла підтримку у міського голови Олега Бабаєва.

19 квітня відкривається Автомістечко

Дитяче Автомістечко, збудоване Автозаводським райвиконкомом минулого року у парку Мира, розпочинає свою роботу з 19 квітня. Завтра об 11 годині відбудеться його урочисте відкриття. Наразі на Автомістечко завезені 9 дитячих електромобілів, запасні акумулятори, підібраний обслуговуючий персонал, який буде слідкувати за їх справністю, безпечним використанням та своєчасним заряджанням акумуляторних батарей. Як повідомив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко досягнута домовленість про проведення працівниками ДАІ планових занять з дітьми протягом квітня-червня, та у вересні-жовтні поточного року. Дітей будуть навчати правилам дорожнього руху та безпечного поводження на вулицях і дорогах міста. Автозаводським райвиконкомом складений графік відвідання автомістечка 156 групами з загально-навчальних закладів та дитсадків району.

Нагадаємо, що у червні минулого року на автомістечку пройшов перший районний конкурс юних інспекторів дорожнього руху «В країні дорожніх знаків». А у серпні - обласний конкурс за участю команд заміських дитячих таборів відпочинку.

28 квітня відбудеться сесія Автозаводської райради

Чергова IV сесія Автозаводської районної ради відбудеться 28 квітня. На розгляд депутатів виносяться питання щодо виконання повноважень у галузі благоустрою, уточнення показників районного бюджету та низька земельних питань. Районна рада також планує затвердити Положення про роботу дитячого Автомістечка, яке було збудоване минулого року у парку Мира. Цього року дитяче автомістечко почало працювати з 19 квітня.

 

Віктор Крук