Виступ полтавських музикантів став подією на «Київ Музик Фесті – 2015»

e-mail Друк PDF

 

На ім’я голови обласної ради Петра Ворони надійшов лист від художнього керівника «Київ Музик Фесту – 2015», Героя України, народного артиста України Мирослава Скорика та голови Національної спілки композиторів України, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Щербакова, в якому висловлена подяка за організаційне і фінансове сприяння у проведенні великого концерту симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна, який відбувся в рамках престижного в Україні музичного форуму - XXVI Міжнародного фестивалю «Київ Музик Фест – 2015».

«Цей вечір, - говориться у листі, - зібрав у Великому залі Національної музичної академії України величезну кількість публіки, став однією з яскравих і незабутніх подій нашого фестивалю. Столичні слухачі були вражені високим художнім рівнем оркестрового виконання, глибиною інтерпретації та блискучою майстерністю диригента Віталія Скакуна та соліста-скрипаля Антона Скакуна. Можна без перебільшення сказати, що полтавські музиканти з успіхом конкурували на фестивалі з найкращими, всесвітньовідомими українськими та зарубіжними виконавцями».

Організатори «Київ Музик Фесту – 2015» також подякували за самовіддану працю на ниві розвитку української національної культури музикантам Полтавського симфонічного оркестру, диригенту Віталію Скакуну, солісту Антону Скакуну, голові Полтавського осередку Національної спілки композиторів України Тамарі Парулаві.