З нагоди Дня працівників сільського господарства

e-mail Друк PDF

11 листопада у Полтавському міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Учасники святкового заходу мали можливість оглянути експозицію виставки «АгроПром-Полтава», на якій були представлені досягнення та інновації у сфері сільськогосподарського виробництва.

Представників агропромислового комплексу Полтавщини, які щороку радують земляків трудовими перемогами, з професійним святом привітали перші керівники області - голова облдержадміністрації Валерій Головко та голова обласної ради Петро Ворона.

Петро Ворона, зокрема, підкреслив, що своєю невтомною звитяжною працею аграрії створюють перспективи для розвитку галузі, збереження українського села. Він також відзначив заслуги трудівників сільського господарства у волонтерській благодійній діяльності по забезпеченню продуктами харчування учасників антитерористичної операції на Сході України. Підтвердженням зростаючого авторитету працівників сільського господарства у суспільстві, на думку голови обласної ради, є результати виборів депутатів до обласної ради. Якщо у депутатському корпусі обласної ради шостого скликання з 120 депутатів у сільському господарстві працювало 20, то у сьомому скликанні з 84 депутатів маємо 24 аграрія.

Від імені обласної ради Петро Ворона висловив вдячність хліборобам за нелегку працю, любов до землі, за хліб на нашому столі.

Кращим працівникам сільського господарства, керівникам провідних агропідприємств, фермерам, науковцям Валерій Головко та Петро Ворона вручили почесні відзнаки Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, облдержадміністрації, обласної ради, пам’ятні медалі «150 років Полтавського товариства сільського господарства».

Для трудівників сільського господарства відбувся святковий концерт.