Петро Ворона зустрівся зі студентами

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Петро Ворона зустрівся зі студентами — практикантами Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка курсу управління проектами. Це майбутні держслужбовці, які будуть задіяні в органах місцевого самоврядування. Говорили про актуальні питання сьогодення – покращення інфраструктури міст та сіл, розвиток , можливості розвитку та навчання студентів області та міста. Зацікавила студентів туристична галузь регіону.

Петро Ворона є керівником практики даного курсу, тому й запросив молодь до обласної ради, щоб ознайомити майбутніх держслужбовців з особливостями роботи місцевих органів самоврядування.

“Саме цей курс готує студентів, які займатимуться створенням проектів в органах місцевого самоврядування. Я особисто читаю лекції в університеті з цього напрямку. Саме таких людей, які можуть створювати інноваційні проекти не вистачає в райрадах та районних адміністраціях. Вони можуть пройти практику в будь-якому відділі обласної ради, чи то в інформаційно-аналітичну відділі, чи іншому”, – сказав Петро Ворона.

Студентам провели екскурсію обласною радою, зокрема показали зал засідання, де проходять сесії обласної ради та розповіли про роботу депутатів.

Петро Ворона запропонував молоді самостійно обрати собі місце практики, враховуючи інтереси та можливості кожного .