Петро Ворона нагородив працівників НТКУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»

e-mail Друк PDF

19 листопада голова обласної ради Петро Ворона нагородив почесними відзнаками обласної ради групу працівників НТКУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» - за звитяжну працю, сприяння всебічному висвітленню діяльності органів місцевого самоврядування області та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

У вітальному слові Петро Ворона зазначив, що телерадіомовлення дієво впливає на всі суспільно-політичні і державотворчі процеси в Україні, активно формує громадську думку та суспільну свідомість. Він підкреслив високий професійний рівень працівників «Лтави», зростаючу роль обласного телерадіомовлення у життєдіяльності територіальних громад Полтавщини. Разом з тим, Петро Ворона наголосив на необхідності забезпечення достойної оплати праці працівників телерадіомовлення, підвищення їхнього суспільного статусу.

У церемонії нагородження взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, директор виконавчий НТКУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» Євген Лопушинський.