У парку Миру відкрили Автомістечко

e-mail Друк PDF

Уу парку Миру відбулося урочисте відкриття нового сезону роботи дитячого Автомістечка, збудованого минулого року. На урочистостях голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко привітав школярів, які були запрошені на захід, та побажав їм успіхів у навчанні Правилам дорожнього руху. Заступник міського голови Віталій Малецький відмітив гарну ініціативу Автозаводської районної ради щодо створення дитячого Автомістечка, направлену на розвиток та навчання дітей, а голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко подякував за можливість навчати в Автомістечку дітей з Піщанської гімназії.

Перше заняття з дітьми провів старший інспектор Кременчуцької ДАІ Володимир Кравченко разом з юними інспекторами дорожнього руху із ЗОШ №27. Спочатку діти пройшли по Автомістечку та з цікавістю послухали розповідь міліціонера про дорожні знаки, дорожню розмітку, світлофор, та правила переїзду і переходу через залізничний переїзд. Найбільше ж їм сподобалося катання на електромобілях, рух яких регулювали юні автоінспектори. Всього на Автомістечку мається 9-ть дитячих електромобілів.

Як повідомив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко, досягнута домовленість про проведення працівниками ДАІ планових занять з дітьми протягом квітня-червня, та у вересні-жовтні цього року. Дітей будуть навчати правилам дорожнього руху та безпечного поводження на вулицях і дорогах міста. При цьому Перша міська лікарня забезпечить під час навчань чергування медпрацівника. Автозаводським райвиконкомом спільно з міським управлінням освіти складений графік відвідання Автомістечка 156 групами з загально-навчальних закладів району.

Віктор Крук