На порядку денному – питання організації надання екстреної медичної та домедичної допомоги

e-mail Друк PDF

8 грудня у Полтаві розпочала роботу конференція з питань організації надання екстреної медичної та домедичної допомоги на території Полтавської області, присвячена Всесвітньому Дню Волонтера.

Захід організовано за сприяння Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації; комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», що відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області; громадської організації «Медичний спецпідрозділ «Баррі».

У роботі конференції взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Валерій Головко, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, начальник відділу екстреної медицини Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Мохначов, медпрацівники та волонтери.

У вітальному слові голова обласної ради Олександр Біленький, зокрема, підкреслив, що найвищою цінністю є людське життя. Відтак, зазначив важливість забезпечення високого рівня надання екстреної медичної допомоги населенню Полтавщини, її доступність для кожної людини, насамперед для жителів віддалених сіл. Разом з тим, Олександр Біленький наголосив на доцільності вивчення та поширення кращого досвіду надання домедичної допомоги пацієнтам, дав високу оцінку роботі волонтерських громадських організацій.

Перші керівники області – Валерій Головко та Олександр Біленький – нагородили активістів громадської організації «Медичний спецпідрозділ «Баррі», яка опікується впровадженням в області домедичної допомоги громадянам.

У ході конференції, яка триватиме три дні, її учасники розглянуть актуальні питання надання екстреної медичної та домедичної допомоги, візьмуть участь у тренінгах, відвідають майстер-класи тощо.