Як виховати політиків якісно нового рівня

e-mail Друк PDF

Сьогодні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зустрівся з організаторами Всеукраїнського проекту "Мережа Вільних Місцевих Політиків" Віталієм Загайним та Максимом Колєсніковим. Проект відомий шістьма масштабними форумами у різних областях України. У результаті цієї роботи третина учасників, які балотувалися в місцеві ради і пройшли через школу "Мережі Вільних Місцевих Політиків", здобули перемогу на останніх виборах.
-І це при тому, що ми не ставимо перед собою цілі обов'язково "просунути" до місцевих рад якнайбільше наших слухачів. Головна мета проекту – показати людям європейські принципи політичного процесу – розповідає один із координаторів проекту Віталій Загайний.
У ході спілкування голови обласної ради з координаторами проекту були обговорені шляхи залучення молодих політиків, які проживають у сільській місцевості, до фахового політичного навчання, ознайомлення їх із традиціями європейської демократії.

Цікава розмова була продовжена далі під час презентації проекту "Мережа Вільних Місцевих Політиків", в якій взяли участь перший заступник голови обласної ради Євген Холод, депутати обласної ради Ірина Степаненко, Сергій Соловей, Анатолій Ханко, Михайло Бугрій, Руслан Рогов, громадські активісти та журналісти.

Політична освіченість людей – це основа розуміння тих процесів, які сьогодні відбуваються в країні. І такі проекти надзвичайно важливі, адже вони показують людям, якими, у першу чергу цивілізованими, методами можна брати владу у власні руки – зазначив голова обласної ради Олександр Біленький.