Звітно-виборча конференція обласної організації ветеранів

e-mail Друк PDF

9 грудня на конференцію прибули дев'яносто один делегат з усіх кінців області. Почесними учасниками зібрання стали голова обласної ради Олександр Біленький, заступники голови облдержадміністрації Олег Пругло і Роман Товстий, голова Ради Організації ветеранів України Петро Цибенко.

Відкриваючи конференцію, Олександр Біленький нагородив Почесною грамотою обласної ради з нагрудним знаком першого заступника голови ради Новосанжарської районної організації ветеранів Октябрської у місті Полтаві ради організації ветеранів Івана Посмітного.

На конференції відбулося широке і предметне обговорення проблем, які доводиться вирішувати ветеранським організаціям області.

Говорячи про співпрацю з органами влади, голова обласної ради Олександр Біленькийзапевнив присутніх, що соціальний захист, як і взагалі проблеми ветеранів, залишатиметься пріоритетним у діяльності обласної ради сьомого скликання. Питання фінансування діяльності ветеранських організацій з обласного бюджету буде вирішено вже після початку діяльності постійних комісій депутатів обласної ради, формування та затвердження обласного бюджету.