Полтавські правоохоронці вирушили у зону АТО

e-mail Друк PDF

10 грудня, у рамках чергової ротації, близько сотні поліцейських батальйону спецпризначення «Полтава» вирушили на Схід для забезпечення правопорядку у зоні проведення АТО. Як повідомили у відділі комунікації ГУНП в області, до складу загону увійшли працівники різних підрозділів обласного управління Національної поліції та районних відділів. Рішення про проходження служби на Сході України всі вони прийняли добровільно. Багато хто з бійців їде не вперше.

За традицією, проводжали правоохоронців представники влади, колеги, рідні, близькі.

З добрими словами на адресу бійців батальйону «Полтава» та побажаннями виконати свій обов’язок і повернутися живими звернулися голова обласної ради Олександр Біленький, начальник Головного управління поліції в області Олег Бех.

Учні Полтавського ліцею №1 подарували бійцям обереги, зроблені власноруч, прочитали вірші та заспівали колядку. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Української Православної Церкви владика Федір окропив захисників України святою водою.

В інтерв’ю журналістам ЗМІ голова обласної ради Олександр Біленький наголосив, що обласна рада й надалі підтримуватиме земляків, які виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО, учасників бойових дій на Сході України, родини загиблих, турбуватиметься про їх належний соціальний захист.