Увага влади ліквідаторам Чорнобильського лиха

e-mail Друк PDF

До Дня ліквідаторів наслідків Чорнобильського лиха відбулась зустріч керівників області з головами чорнобильських організацій Полтавщини. Під час зустрічі, у якій взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір відбулось обговорення першочергових потреб ліквідаторів - лікування та оздоровлення, пенсійне забезпечення, ряд інших питань. На них увагу учасників зібрання звернув голова обласного громадського об'єднання "Союз Чорнобиль" Віктор Шкурпела. У своєму виступі він відзначив тісну співпрацю чорнобильських організацій з обласною владою, зокрема у фінансуванні цільових обласних програм, яка допомагає вирішити більшість нагальних проблем. У свою чергу Олександр Біленький запевнив, що зробить усе, щоб обсяг фінансування обласних програм соціального захисту чорнобильців не був скороченим у видатках обласного бюджету наступного року.
До слова, на комплексну програму цього року з обласного бюджету було виділено майже два з половиною мільйони гривень, в тому числі на ліки – біля півтора мільйона гривень. Під час зустрічі було зроблено низку доручень профільним відомствам, зокрема, у питаннях оздоровлення та у деяких питаннях пенсійного забезпечення.


Олександр Біленький разом із Романом Товстим вручили чорнобилцям найвищі відзнаки обласної ради та облдержадміністрації. Зокрема, почесні грамоти обласної ради отримали члени та голови міських і районних організацій чорнобильців – Галина Дунай, Олексій Кулібаба, Микола Петренко, Віктор Радченко, Анатолій Семенов, Валерій Ухань.