Скликається друга сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

14 грудня голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання другої сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 24 грудня 2015 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік.

2. Про Регламент Полтавської обласної ради сьомого скликання.

3. Про президію обласної ради.

4. Про план роботи обласної ради на 2016 рік.

5. Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016-2017 роки.

6. Про затвердження Порядку забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет у 2016 році.

7. Про обласний бюджет на 2016 рік.

8. Різне.

На сесію запрошуються: народні депутати України, голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники департаментів, управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, міські голови міст районного значення та селищні голови, керівники профспілкових органів області, громадських організацій, представники засобів масової інформації.