Відбулося перше у каденції засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму

e-mail Друк PDF

18 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У роботі комісії взяли участь заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький, керівники спортивних організацій та закладів, представники громадськості.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули звернення адміністрації дитячої юнацької спортивної школи «Молодь» фізкультурно-спортивного товариства «Україна» та обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» щодо критичної ситуація з фінансуванням ДЮСШ у наступному році.

Так, у зв’язку з відсутністю фінансових ресурсів на виплату заробітної плати тренерам, ДЮСШ «Молодь» планується оптимізувати, з’єднавши з іншою ДЮСШ у м. Полтаві. Як зазначив директор школи Геннадій Жуков, це негативно позначиться на рівні підготовки юних спортсменів, адже для тренувань потрібна достатня матеріальна база.

Остання з функціонуючих в обласній раді ФСТ «Спартак» ДЮСШ також на межі закриття - на майбутній фінансовий рік кошти на виплату заробітної плати тренерам відсутні.

Наразі депутати рекомендували облдержадміністрації вивчити питання фінансового утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл, знайти можливість виділити у 2015 році кошти на видатки по заробітній платі тренерам ДЮСШ «Молодь».

Також ухвалено рекомендувати провести на наступному тижні нараду в облдержадміністрації за участю керівників облдержадміністрації, обласної ради, Полтавської міської ради, депутатів щодо подальшої долі ДЮСШ ФСТ «Спартак».

У контексті питання про обласну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, на пропозицію депутата Івана Близнюка, комісія рекомендувала управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації підготувати проект рішення сесії обласної ради про внесення змін до Програми, передбачивши у наступному році збільшення до десяти запланованих до будівництва спортивних майданчиків.

У ході засідання депутати також обговорили та погодили план роботи постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму на 2016 рік.