Сердечні привітання – для щасливої родини

e-mail Друк PDF

Люба Луценко з Шишак у свої сім років вже добре грає на піаніно і майструє м'які іграшки. Сьогодні ж гуртом зі старшою сестричкою Дариною влаштовує маленький концерт для гостей своєї родини. Багатодітну сім'ю Луценків, у якій виховуються пятеро дітей, напередодні дня Святого Миколая приїхав привітати голова обласної ради Олександр Біленький, разом з головою районної ради Владиславом Сазоновим і головою райдержадміністрації Олександром Глущенком. Дівчатка трохи хвилюються. Та щире спілкування одразу змітає всі перешкоди. І вже невдовзі разом з татом і мамою, Юрієм і Світланою Луценками, розповідають, як поживає їх щаслива родина, про свої захоплення і мрії.

 

"Ми чули, що Олександр Юрійович – комунікабельна і щира людина. Сподівались на відкрите спілкування, але навіть і не думали, що воно вийде таким близьким і дружнім" – говорить батько сімейства, Юрій Луценко.

Гостював у родині Луценків голова обласної ради не з пустими руками. До дня Святого Миколая привітав братика і трьох сестричок подарунками. Молодші ж дівчатка отримали від Олександра Біленького розвиваючі настільні ігри.

"Піклування про розвиток, майбутнє, щастя наших дітей – це святий обов'язок нас, дорослих. Тому ми коштом обласного бюджету придбали понад чотириста подарунків і до дня Святого Миколая подаруємо їх дітям, які потребують нашої особливої опіки" – зазначив голова обласної ради.