Новорічна казка – для решетилівських дітей

e-mail Друк PDF

У фойє Полатвського обласного театру ляльок особливо гамірно і людно. Сюди на виставу приїхали учні загашльноосвітньої школи села Потічок Решетилівського району. Зачудована малеча розглядає тетатр із захопленням – багато хто з них тут вперше.
"Для наших дітей це чудова нагода не лише вадвідати тетатр, а й взагалі познайомитись з Полтавою. У нашій програмі сьогодні також екскурсія обласним центром і обід у Макдональдсі" – розповідає директорка школи Ірина Платко.
Культурну програму на день Святогго Миколая для сільських школярів організував лідер ГО "Патріоти Решетилівщини", голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Він і привітав дітей у театрі, поспілкувався з вчителями.
"Сільскі діти не повинні відчувати себе відірваними від культурних надбань міста. Тому ми зініціювали і втілюємо цей проект. У ньому беруть участь шість шкіл, ми абсолютно не обмежуємо кількість дітей, які братимуть участь у екскурсії. Плануємо, завдяки нашій програмі понад двісті школярів відвідають Полтаву" – поділився своїми планами голова Полтавської обласної ради, лідер ГО "Партіоти Решетилівщини" Олександр Біленький.