Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку

e-mail Друк PDF

22 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні, яке вів голова комісії Ігор Сірик, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули питання про стан справ та проблемні питання в галузях економіки, які належать до компетенції постійної комісії.

По даному питанню члени комісії заслухали інформацію в. о. начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуарда Реви, директора Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Олександра Бєлікова, начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Панкова, начальника управління капітального будівництва Тимофія Голбана.

Зокрема, депутатам була надана інформація щодо стану виконання обласної цільової Програми будівництва(придбання) доступного житла на 2010-2017 роки, Програми «Власний дім» на 2012-2016 роки, Програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, регіональної цільової Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області на 2013-2017 роки, Програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки, Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки.

Далі учасники засідання заслухали та взяли до відома інформацію керівників обласних комунальних підприємств «Полтаватеплоенерго», «Лубнитеплоенерго», «Миргородтеплоенерго», «Полтававодоканал», «Миргородводоканал», «Аеропорт-Полтава» про основні підсумки діяльності за 2015 рік та пропозиції щодо подальшої роботи і запланованих заходів із забезпечення споживачів послугами у необхідній кількості та відповідної якості.

Серед кола винесених на обговорення проблемних питань особливу увагу депутатів викликав стан справ у сфері теплопостачання, водовідведення та водопостачання. Після детального обговорення депутати внесли пропозиції щодо скорочення витрат на всіх ділянках виробничого процесу обласних комунальних підприємств, виконання програми енергозбереження, зокрема, наголосили на необхідності оснащення об’єктів теплоспоживання вузлами обліку води та теплової енергії.

Насамкінець депутати розглянули та підтримали звернення заступника голови Народної Ради міста Полтави Олега Підгорного про виділення коштів на проведення аудиту обласних комунальних підприємств «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал».