Перш, ніж вимагати – потрібно роз’яснити

e-mail Друк PDF

23 грудня саме на такій методології організації процесу розробки, ухвалення, виконання та контролю екологічних програм і заходів наголосили голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий під час першого у сьомому скликанні засідання названої постійної комісії. Відтак, рекомендовано провести тематичні навчальні семінари тощо для фахівців відповідних структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади.

Потому учасники зібрання взяли до відома інформацію директора Департаменту фінансів ОДА Павла Кропивки щодо змін у профільному законодавстві, які мають вплив на підвідомчу постійній комісію сферу.

Із врахуванням думок, висловлених депутатами обласної ради Сергієм Жуком, Василем Хоменком, Анатолієм Кибкою, Василем Красюком, Віктором Мартиненком, Вячеславом Мінязевим та Тетяною Микуцею погоджено та рекомендовано сесії обласної ради підтримати проект Рішення “Про внесення змін до Переліку природоохоронних

заходів для фінансування за рахунок залишку коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2015 році, затвердженого рішенням другого засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання від 14 травня 2015 року”. Поінформував з цього питання директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ігор Піддубний.

 

Він же, разом із заступником начальника управління оподаткування юридичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області Юрієм Авдеєнком, довели до присутніх перспективи фінансування природоохоронних заходів у 2016 році за рахунок обласного бюджету та екологічного податку.

Депутат обласної ради Іван Близнюк, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, його колеги привернули увагу постійної комісії та керівників причетних установ, служб і організацій до найбільш гострої, з їхньої точки зору, екологічної проблематики, у контексті чого відбувся конструктивний обмін думками.

На завершення, Роман Товстий закликав членів профільної постійної комісії максимально комплексно і масштабніше підходити до підвідомчих питань, а Ігор Горжій запевнив у намірі безпосередньо на місцях вивчати як позитивний досвід, так і нагальні ситуації.