Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин

e-mail Друк PDF

23 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні, яке вів голова комісії Валерій Капленко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули та підтримали питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які знаходяться в постійному користуванні Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату Полтавської обласної ради.

У ході засідання члени аграрної комісії також розглянули звернення депутатів Карлівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації щодо подальшого функціонування окремих контролюючих органів у сфері агропромислового комплексу. Йшлося, зокрема, про необхідність вирішення питання функціонування у районі насіннєвої інспекції, технічного нагляду, інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції.

Члени комісії рекомендували Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації опрацювати дану проблематику та винести на розгляд комісії після доопрацювання.

Насамкінець депутати обговорили план роботи постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин на 2016 рік.